TEREMTSÜK MEG AZ IGAZ SZAVAK ORSZÁGÁT!

Nem győzni nehéz, hanem győztesnek lenni, és az igazi kihívás nem a kampány, hanem a kormányzás - mondta Gyurcsány Ferenc

Brüsszelbe látogatott az Euro-Contact

Szemere Veronika nemzetközi asszisztens beszámolója a Táncsics Alapítvány nemzetközi részlegének, az Euro Contactnak Brüsszelbe tett látogatásáról.

Idén is Nyári Egyetem!

Idén kilencedik alkalommal rendezi meg Nyári Egyetemét Esztergomban a Politikatörténeti Alapítvány.

KÖZZÉTÉTEL TÁMOGATÁSRÓL

A Táncsics Mihály Alapítvány befogadta Kósáné Kovács Magda támogatását, melyet ezúton is köszönünk.

Multiplikátor képzés

12. alkalommal indul az integrációs elõadói képzés 2006 tavaszán

Közzététel támogatásról

A Táncsics Mihály Alapítvány befogadta Van Lancker Anne támogatását, melyet ezúton is köszönünk.

KÖZZÉTÉTEL ADOMÁNYOZÁSRÓL

Az IP Security Kft. adományát a Táncsics Alapítvány kuratóriuma elfogadta.

AZ ADÓRENDSZER JELENE ÉS JÖVŐJE

Ez volt a fő téma a pénzügyminiszterek találkozóján

Táncsics Alapítvány Életmű Díj 2005

Az emlékplaketteket idén Kokas Ignác festőművész, Juhász Ferenc költő és Melis György operaénekes kapta.

Igazságügyi reform - Múlt, jelen, jövő

A Táncsics Mihály és a Friedrich Ebert Alapítvány nevében Dr. Baja Ferenc, a Táncsics Mihály Alapítvány kuratóriumának elnöke bejelentette, hogy a táradalmi reformokról előadás-  és vitasorozatot fognak rendezni. Fontos, hogy az emberek ne csak napi érdekeik szerint,hanem jövõjük szempontjait is tekintve foglaljanak állást a nagy jelentõségû társadalmi kérdésekben.

Gáspár István tudósítása