Multiplikátor Képzés Felhívás

Idén újra multiplikátor tanfolyamot indít a Friedrich Ebert Stiftung a Táncsics Alapítvány közremûködésével.

Konvergencia Roadshow

A Konvergencia Roadshow elsõ állomásán, Nyíregyházán elhangzott elõadás anyagát itt töltheti le.

Karácsonyi Merengő

Ilyenkor angyal száll a szobán át. Csönd és béke.

Angyaltánc

Táncsics Alapítvány Életmû Díj 2006

Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj

Új Magyarország Fejlesztési Terv: a helyi és térségi együttmûködés lehetõségei és korlátai

Szinergiák éneke

Európa 2015-ben, stratégiai elemzések Magyarország várható gazdasági és társadalmi fejlõdésérõl

Táncsics Alapítvány Életmű Díj 2006

Idén immáron harmadik alkalommal kerül sor a Táncsics Alapítvány Életmû díjátadó ünnepségének megrendezésére. Díjazottjaink: Garas Dezsõ színmûvész; Kállai Ferenc színmûvész; Kertész Ákos író, Papp Oszkár festõmûvész.

Európai Unió most és 2020-ban

A Generáció 2020 Egyesület 2006. október 7-én, a Villányi úti Konferenciaközpontban rendezte meg az Európai Uniós témákkal foglalkozó szemináriumot, ill. vitanapot, amely a Táncsics Alapítvány támogatásával valósult meg.

II. Baloldali Ifjúsági Fórum Tokaj-Hegyalján

A BalEgyenes Munkacsoport 2006. augusztus 17-20. között, Mádon szervezte meg a II. Baloldali Ifjúsági Fórumot. A rendezvény létrejötte, a programok minél színvonalasabb lebonyolítása, a Táncsics Alapítvány támogatásával valósult meg.

III. Pest megyei Vezetőképző Tréning

A III. Pest megyei Vezetőképző Tréning, 2006. július 7-9. között, Dobogókőn került megrendezésre.