Helyreigazítás

A Goj Motoros Egyesület helyreigazítási igénnyel kereste meg a Táncsics Mihály Alapítványt a Gyarapodó Magyarország 2002-2010 c. kötet 105. oldalán található hírrel kapcsolatban.

Gyarapodó Magyarország 2002-2010

Könyvbemutató 2010. április 8.

Közlemény a Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc vezetésével 2010. március 9-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc kuratóriumi elnök vezetésével 2010. január 12-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma 2009. november 10-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc kuratóriumi elnök vezetésével 2009. október 6-án ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriumának üléséről

A Táncsics Mihály Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc kuratóriumi elnök vezetésével 2009. szeptember 9-én ülést tartott.

Európa Tanulmányok: pályázatírás és az elnyert pályázatok menedzselése

Közlemény- Elnökváltás

A Fõvárosi Bíróság 7.Pk.61.170/2003/12 számú végzése a mai napon hatályba lépett.

Közlemény

Dr. Lamperth Mónika 2009. június 30-i hatállyal lemondott a Táncsics Alapítvány kuratóriumi elnöki tisztségérõl.