PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A „DEMOKRATA KÖRÖK” KLUBHÁLÓZAT PROGRAMJAINAK TÁMOGATÁSÁRA

"Hol van a jogállam mostanában?" konferencia a TA szervezésében

Táncsics Alapítvány 2010. december 15-én megrendezte az I. Csomópontok mûhelykonferenciát "Hol van a jogállam mostanában?" címmel.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2010. december 9-én ülést tartott

Táncsics Életmű Díj díjátadó rendezvény 2010

2010. december 5-én 17 órától immár 7. alkalommal került sor a Táncsics Alapítvány Életmû Díj díjátadó rendezvényére.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2010. november 9-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2010. október 5-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2010. szeptember 10-én ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc vezetésével 2010. június 8-án ülést tartott.

Közlemény

A Goj Motorosok Egyesülete által Gyurcsány Ferenc és Gréczy Zsolt ellen  nagy nyilvánosság elõtt és jelentõs érdeksérelmet okozó rágalmazás vétsége miatt  tett büntetõfeljelentés ügyében a Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság 12.B.774/2010/4. számú végzésében az eljárást - bûncselekmény hiányában - megszûntette.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc vezetésével 2010. május 4-én ülést tartott.