Közlemény

Gyurcsány Ferenc a mai napon lemondott a Táncsics Alapítvány kuratóriumi elnöki tisztségérõl.

Közlemény a Táncsics Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. szeptember 20-án ülést tartott.

Közlemény a Táncsics Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. június 9-én ülést tartott.

Táncsics Tanulmányíró Pályázat - Eredményhirdetés

A Táncsics Mihály Alapítvány a progresszív közéleti kultúra fejlesztése, a tényekre alapozott szakpolitikai megközelítések elterjesztésének segítése érdekében 2011. március 25-én pályázatot hirdetett felsõoktatási hallgatók és fiatal értelmiségiek számára aktuális szakpolitikai kérdésekkel foglalkozó tanulmányok írására.

Közlemény a Táncsics Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. május 26-án ülést tartott.

Meghívó

Meghívó a Táncsics Nyitott Egyetem harmadik rendezvényére

Táncsics Flashblog Nap

A Táncsics Alapítvány 2011. május 21-én, szombaton 10-14 óra között tartotta Táncsics Flashblog Nap címû rendezvényét. A rendezvény célja a blogok szerepének bemutatása, a blogírás kapcsán felmerülõ problémákra megoldási lehetõségek megtalálása, és ezzel a baloldali politikai blogok minõségének és mennyiségének növelése volt.

MEGHÍVÓ

A Táncsics Alapítvány meghívja Önt a Táncsics Flashblog Nap rendezvényére

Alkotmányozás a XXI. században - Konferencia

A Táncsics Alapítvány 2011. április 12-én a Danubius Hotel Astoriában konferenciát rendezett "Alkotmányozás a XXI. században" címmel.

Közlemény a Táncsics Alapítvány kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. április 12-én ülést tartott.