Közlemény a Táncsics Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. szeptember 20-án ülést tartott.

A Kuratórium beszámolót hallgatott meg az elõzõ kuratóriumi ülés óta eltelt idõszakban végzett alapítványi tevékenységrõl, melyet a szóbeli kiegészítésekkel egyhangúlag elfogadott.

Ezt követõen a Kuratórium áttekintette az Alapítvány õszi félévben tervezett tevékenységét, rendezvényeit, melyek folyamatosan kerülnek meghirdetésre az eseménynaptárban.

A Demokrata Körök rendezvénysorozat pályázati feltételei kisebb mértékben módosultak a Kuratórium döntése értelmében.

Az Egyebek napirend keretében a Kuratórium a Klubrádiót 10 millió forintos, a Magyar Nyugdíjasok Egyesületeinek Országos Szövetségét pedig 3 millió forintos támogatásban részesítette.