Közlemény a Táncsics Alapítvány Kuratóriumának ülésérõl

A Táncsics Alapítvány Kuratóriuma Gyurcsány Ferenc elnökletével 2011. június 9-én ülést tartott.

A Kuratórium beszámolót hallgatott meg az elõzõ kuratóriumi ülés óta eltelt idõszakban végzett alapítványi tevékenységrõl, melyet a szóbeli kiegészítésekkel egyhangúlag elfogadott.

Ezt követõen a Kuratórium megvizsgálta a Táncsics Alapítvány igazgatói, valamint a Kapcsolat.hu Kft. ügyvezetõi posztja személyi szétválasztásának lehetõségét. A Kuratórium új ügyvezetõ igazgatót nevezett ki a Kft. élére 2011. július 1-i hatállyal Németh Imre személyében, egyúttal 2011. június 30-i fordulónappal fél éves beszámoló készítését rendelte el a Kapcsolat.hu Nonprofit Kft-nél.

Az Egyebek napirend keretében a Kuratórium hozzájárult a „Hungaro-Civis” Modernizációs Alapítvány költségvetés módosításához, a MEASZ kérelmét pedig 1.5 millió forinttal támogatta.